Kim jesteśmy i czym się zajmujemyCześć, Mam na imię Bartek. Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętą inżynierią trwałości konstrukcji. Na co dzień pracuje w firmie konsultingowej jako kierownik techniczny i specjalista w zakresie zrównoważonych rozwiązań konstrukcyjnych. Ale od początku...

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, po specjalizacji w konstrukcjach mostowych.

Pracowałem do tej pory w pięciu firmach. Zaczynałem jako stażysta i doszedłem do kierowniczych stanowisk w trzech z nich.

Moje perełki z dawnych lat… Byłem członkiem zespołu projektowego, który zaprojektował min. najdłuższy most łukowy w Polsce (Most drogowy im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu). Ale także pracowałem przy wzmocnieniach obiektów mostowych, min. przy historycznym moście kolejowym w Tczewie (Most kolejowy w Tczewie).

Pracowałem przy obiektach kubaturowych, przy infrastrukturze i przy budownictwie przemysłowym.

Pracowałem przy projektowaniu stacji metra, podziemnych i wyniesionych, w Polsce i za granica, w strefach sejsmicznych i wolnych od ruchów tektonicznych.

Pracowałem jako kierownik działu projektowego, jako konsultant, a także jako kierownik inżynierii (Engineering Department Manager) w firmie wykonawczej.

Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w Polsce, Indiach i w krajach bliskiego wschodu. Aktualnie znajduje się w Dubaju.

Od kilku lat pracuje jako kierownik techniczny w firmie zajmującej się wzmacnianiem, trwałością i diagnozą problemów w obiektach budowlanych narażonych na ciężkie warunki pustynne w ekstremalnie dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, bijącym kolejne rekordy w prawie każdej dziedzinie budownictwa.

Posiadam uprawnienia do projektowania obiektów mostowych bez ograniczeń w Polsce oraz do projektowania obiektów budowlanych w Dubaju, gdzie przynależę do izby inżynierów budowlanych.

Chętnie podzielę się z Toba, swoja zdobyta wiedza i doświadczeniem. A jeżeli uważasz, że moglibyśmy współpracować w zupełnie innej formie, lub że mogę doradzić, a wręcz rozwiązać twój problem konstrukcyjny, wyślij do mnie maila. Na pewno odpowiem.